Pušara i ponovo Ćeranić za pobjedu Mladosti protiv Vlasenice (2:1)

Fudbaleri Mladosti su posle dva vezana poraza konačno upisali pobjedu i to protiv ekipe Vlasenice u samo na momente zanimljivom meču u Gacku. Mrežu gostiju u 23. minutu zatresao je veteran Rajko Ćeranić koji redovno pogađa mreže u posljednje vrijeme, a iskoristio je jedan odbitak i loptu rutinski pospremio u mrežu.

U drugom poluvremenu preko Boška Pušare Gačani dolaze do 2:0, a za konačnih Mladost- Vlasenica 2:1 pogodio je gostujući igrač Kovačević.

Poslednjih sedam dana sa ekipom je radio dugogodišnji igrač i kapiten ovog kluba Velibor Vasiljević, a hoće li on biti rješenje na duže staze pokazaće mečevi koji su pred nama.

Vasiljević, Marković, Ćeranić ( foto: Arhiva)

Treba napomenuti da je zbog kartona Bojan Mrković propustio meč, a kapiten Dragan Goranović je prekomandovan na mjesto štopera i odigrao odličan meč iako je ovo za njega “neprirodna” pozicija, ali izgleda da je prirodno da bude standardno dobar gdje god da bude raspoređen. Iduće kolo Mladost ide u goste ekipi Ilićke 01 u Brčko.